Ballina Magazina Foto nga fëmijëria, çfarë i lídh Armina Mevlanin dhe Bieta Sulon? (FOTO)

Foto nga fëmijëria, çfarë i lídh Armina Mevlanin dhe Bieta Sulon? (FOTO)

Armina Mevlani ka habitur ndjékësit me fotografinë e publikuar së fundmi.

Një foto fëmijërie ku shihet krah një vajze, e cila është Bieta Sulo.

Moderatorja e “Ftesë në 5”, e ripublikoi foton duke shtuar se këto ishin kujtime të hershme familjare.

Armina Mevlani dhe Bieta Sulo ndajnë kujtimet e hershme familjare dhe ja kush qenka lidhja e tyre - Revista Who

Menjeherë pas këtyre shpérthýen pyetjet se çfarë i bashkon Arminën dhe Bietën?

Burime për Revistën Who bëjnë me dije se tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

Mbledhjet familjare kur kanë qenë të vogla kanë qenë të shpeshta, dhe Armina me Bietën duket se kalonin shumë kohë bashkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!