Kujt do i shkonte ndërmend që ndonjëherë do shihnim në moderim sëbashku këngëtaren Arilena Ara dhe aktorin Florian Binaj?!

Arilena dhe Flori do të prezantojnë “Piranjat”, një emision ínvestígativ që do të trànsmetohet në ABC dhe do të startojë të martën e ardhshme.

Studiot janë gati, moderatorët, gazetarët dhe teknikët po ashtu.

Me drejtues Florian Binajn dhe Arilena Aran, “Piranjat” prítet të fríkësojnë çdokënd që ka ngjýer sadopak gishtin me paratë publike duke u bërë zëri kryesor në ekran i pròblematikave të shoqërisë, ndërsa nuk do të mungojnë situatat gazmore, njerëzit e kàpur “màt” dhe ínvestígímet në théllësi, sepse në fund të fundit, asgjë nuk mund të rrijë e fshéhtë përgjithmonë, njofton “Abc News”.

Gjithçka nis të martën në orën 21:00 dhe në vijim, në ekranin e ABC në Shqipëri dhe T7 në Kosovë, sepse “Píranjat” janë programi televiziv ku çdo gjë mund të ndodhë dhe askush nuk është i sigurt.Flor Binaj vjen si moderator, mësohet televizioni dhe formati ku do ta shohim - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!