Ballina Magazina Fjolla Morina harron Fisnikun dhe nis lídhjen e re...(FOTO)

Fjolla Morina harron Fisnikun dhe nis lídhjen e re…(FOTO)

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina kanë qenë dyshja më e përfolur së fundmi për shkàk të marrédhénies së tyre që u kurorézua me dasmën e jashtëzakonshme në Maldive.

Bujë të madhe bëri dhe ndarja e tyre që u shoqërua nga një sërë thùmbimesh në rrjete sociale.

Por këngëtarja është përfolur dhe për pròblemet lígjore ku ata janë përfshírë.

Fjolla Morina me Fisnik Sylën pushuan në Maldive, i mbetën borxh 23 mijë euro agjencisë (VIDEO) | Tetova1

Në një nga intervistat e saj, ajo ka folur lídhur me jetën e saj private dhe statusin e saj aktual.  Fjolla ka treguar se tani që është ‘single’ ndihet më e lumtur.

Ajo nuk la pa thùmbuar edhe ish-bashkëshortin e saj, duke “këshilluar” të gjithë të mos mërzíten nëse ndàhen nga një tràdhtar.

Por mesa duket këngëtarja shqiptare e ka hedhur pas gjithë historinë e saj me Fisnikun.

U nda nga Fisnik Syla, Fjolla Morina në një lidhje të re dashurie? – Epoka e Re

Në fakt dyshimet u ngritën nga postimi i saj i fundit në rrjetin social “Instagram”.

Fjolla ka postuar dy foto në bagazhin e një makine ku shihet një kuti me trëndafila në formën e zemrës dhe disa tullumbace po në formë zemre.

Këngëtarja e ka shoqëruar postimin me një emoji zemre duke ngrítur dyshíme se surprízën mund t’ia ketë bërë partneri i saj i ri.FOTO/ Fjolla Morina lë pas historinë e bujshme me Fisnik Sylën, shton dyshimet për një romancë të re – Abc News

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!