Një deklaratë e këngëtares, Filloreta Raçi e njohur si “Fifi” bëri bùjë në mediat rozë dhe rrjete sociale.

Fifi është shprehur se në ditëlindjen e aktores Monika Lubonja kishte persona të padëshiruar.

Ajo përmendi emrin e aktores, Arjola Demirit, me të cilën ishte pjesë e shtëpisë së famshme të “Big Brother Albania VIP”, e madje këngëtarja tha se Arjola i kishte bërë bllòk edhe në rrjetin social “Instagram”.

Pas kësaj deklarate, Arjola ka reaguar përmes një shkrimi në Instastory.

”Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqínë e një gruaje Alfa”, shkroi aktorja në postimin e saj të fundit.

Pas këtyre lajmeve në adresë të saj, Arjola si duket ka vendosur të reàgojë qetësisht.

https://www.photojoiner.net/image/q0aT5UrR

Ashtu si shihet dhe në foto “Alpha” është një nga tatùazhet që Arjola ka në krah dhe që tregon se vetëbesimi dhe të qenit një “Boss woman” është pika e saj më e fortë.

Mesa duket, dy ish-konkurréntet e sezonit të parë të “Big Brother Vip Albania” nuk i kanë shéshuar ende hùtërmbetjet, që pas daljes së Fifit nga spektakli.

Ajo e akùzoi Arjolën se nuk e kishte mbéshtetur, pavàrësisht se aktorja qàu kur Fifi doli nga shtëpia.

Arjola e zhgënjyer nga Fifi: “Nuk më bën sens që…” – iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!