Fillloreta Raçi- Fifi është njëra nga artistët e njohura në Kosovë.

Ajo ishte pjesë e “Big Brother Vip” dhe gjatë qëndrimit u komentua shumë si për paraqitjen e saj por edhe për tekstet që shkroi.

Ajo është shumë aktive me prurjen e këngëve të reja dhe pjesëmarrjen në koncerte.

Fifi “mbulohet” me para në koncert, publikohet video - SHQIP.com

Jo rrallë Fifi publikon video nga mbrëmjet që mban ku tregon atmosferën që krijon bashkë me fansat e saj.

Së fundmi sipas disa pamjeve këngëtarja ishte pjesëmarrëse në një koncert ku shihet se është mbuluar me para në një koncert në Amerikë.

Ndryshe, Fifi para disa muajsh ka konfirmuar lidhjen me biznismenin shqiptar Adis Patushin, ish-bashkëshortin e Adrola Dushit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!