Ballina Magazina Fifi dhe Gent Fatali sollën "pikturën" e kësaj vere! (VIDEO)

Fifi dhe Gent Fatali sollën “pikturën” e kësaj vere! (VIDEO)

Fifi, piktura e viteve 60’. Kështu është projektuar këngëtarja në projektin e ri me Gent Fatalin.

Balada tregon historinë e një çifti që e njohin shumë mirë njëri-tjetrin e që janë mirënjohës për dashurinë e tyre.

Të dy emocional dhe shumë të ndjerë, Fifi dhe Gent Fatali kanë sjellë përmes notave muzikore një tekst të denjë për romantikët dhe padyshim një hit për verën që na pret para e që në mes të ritmit, ky bashkëpunim do të qëndrojë si qershia mbi tortë.

Fifi dhe Gent Fatali publikojnë këngën “Pikturë” - Telegrafi

Fifi duket sikur ja dedikon fjalët Adisit, po Gent Fatali?

Deri kur ta zbulojmë shijoni këngën!

Përveç kësaj, Fifi u komentua vazhdimisht edhe pas pjesëmarrjes së saj muaj më parë në Big Brother VIP, teksa po shijon romancën me Adis Patushin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!