Ballina Magazina Fifi dhe Donaldi u bënë àrmiq? Me këtë video dyshja iu dha...

Fifi dhe Donaldi u bënë àrmiq? Me këtë video dyshja iu dha përgjigje të gjithëve! (VIDEO)

Të premten nisi për herë të parë nën moderimin e binjakëve Veshaj emisioni “Më lër të flas”.

Njëri nga të ftuarit e parë ishte miku i tyre Mozzik, me të cilin Donaldi u fut brenda shtëpisë së Big Brother.

Mes batutave dhe skeçeve të shumta, Donaldi dhe Romeo risollën skën kur Fifit i rà të fíkët në Big Brother Vip.

Donaldi vuri disa lule mbi tokë dhe këngëtarja u shpreh përmes një video se nëse ajo shihte lulet dhe këtë skenë të cilën gjithnjë ka refuzuar ta shohi, do i hidhte në gjýq vëllezërit.

Mirëpo gjithçka duket se ka qenë lojë. Donaldi u shfaq duke komentuar deklaratën e Fifit dhe Fifi ishte aty prezente.

Të njëjtën gjë bëri dhe Fifi e cila iu përgjgj deklaratës së Donaldit duke shkémbyer batuta me vetë aktorin.

Të dy ishin bashkë duke i treguar publikut se bëhet fjalë për një lojë e jo për krisje të miqësisë.

Fifi dhe Donaldi kanë një miqësi të ngushtë me njëri-tjetrin. Ata madje kanë një tatuazh të përbashkët “filoqyl”.

Pas përfundimit të Big Brother Vip dyshja u panë shpesh nëpër club-e dhe vende të njejta, ndërsa marrëdhënia e tyre vazhdon po njesoj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!