Të premten nisi për herë të parë nën moderimin e binjakëve Veshaj emisioni “Më lër të flas”.

Njëri nga të ftuarit e parë ishte miku i tyre Mozzik, me të cilin Donaldi u fut brenda shtëpisë së Big Brother.

Mes batutave dhe skeçeve të shumta, Donaldi dhe Romeo risollën skën kur Fifit i rà të fíkët në Big Brother Vip.

Donaldi vuri disa lule mbi tokë dhe këngëtarja u shpreh përmes një video se nëse ajo shihte lulet dhe këtë skenë të cilën gjithnjë ka refuzuar ta shohi, do i hidhte në gjýq vëllezërit.

Mirëpo gjithçka duket se ka qenë lojë. Donaldi u shfaq duke komentuar deklaratën e Fifit dhe Fifi ishte aty prezente.

Të njëjtën gjë bëri dhe Fifi e cila iu përgjgj deklaratës së Donaldit duke shkémbyer batuta me vetë aktorin.

Të dy ishin bashkë duke i treguar publikut se bëhet fjalë për një lojë e jo për krisje të miqësisë.

Fifi dhe Donaldi kanë një miqësi të ngushtë me njëri-tjetrin. Ata madje kanë një tatuazh të përbashkët “filoqyl”.

Pas përfundimit të Big Brother Vip dyshja u panë shpesh nëpër club-e dhe vende të njejta, ndërsa marrëdhënia e tyre vazhdon po njesoj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!