Arjola Demiri dhe Filloreta Raçi e njohur thjesht si Fifi, të cilat ndonëse nuk kanë debàtuar me njëra-tjetrën, aktorja duket se nuk e ‘përtýpi’ dot mbéshtetjen e këngëtares për Donald Veshajn pak ditë para finalës.

Në fakt marrédhénia mes dy vajzave ka patur goxha lékundje që kur Fifi ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Një prej debàteve më të forta prej tyre ishte ai për Granitin, për të cilin Arjola mendonte se nuk kishte ndjenja për Fifin dhe e këshilloi këtë të fundit mos të shpénzonte më kohë pas tij.

Gjë e cila nuk u prit mirë nga Fifi që i kërkoi mos të ndërhynte më në marrédhénien e saj dhe modelit.

Megjithatë, me kalimin e ditëve ato i përmirësuan raportet dhe filluan të shkonin shumë mirë bashkë.

Kur Fifi vendosi të largohej nga formati, Arjola shpérthéu në të qàra gjë që u komentua jo pak në rrjetet sociale.

Por, duket se kjo dhe fotot që u bënë meme në rrjete sociale i përkasin të kaluarës.

Hyrja e Fifit në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe fjalët për Donaldin që màrzitën Arjolën

Krisja e tyre nisi pasi Fifi u rikthye në “Big Brother VIP” pak para finales për të surprízuar Monikën me të cilën ka një lídhje të ngushtë.

Ajo u takua me të gjithë banorët por duket se takimin me të përzemërt e pati me Donaldin.

Ajo e inkurajoi atë dhe i kërkoi të fitonte spektaklin edhe për të. Mirëpo, gjithë kjo Arjolës i është dukur e paprítur.

Asokohe ajo u shpreh se nuk e kupton dashurinë e madhe që i ka lindur Fifit për Donaldin, duke shtuar se ka qenë ajo dhe njerëz të tjerë që i kanë qëndruar pranë në momentet më të vështíra.

Vetë Fifit iu kërkua të përbàllej me aktoren por ajo refuzoi të ishte pjesë e studios gjatë një prej spektakleve.

Debàti në “Post Big Brother VIP”

Përbàllja e tyre ndodhi vetëm në “Post Big Brother VIP” ku u kujtuan momentet e vështíra që Fifi ka kaluar në shtëpi, para se të merrte vendimin për të dalë.

Këngëtarja u shpreh se asnjë nga konkurréntët nuk kishte pse t’i qëndronte pranë, nëse nuk donin.

Fifi: Arjola Demiri më ka bërë bllok në Instagram, është njeri i  padëshirueshëm | BoldNews.al

Nga ana tjetër, Arjola u shpreh se i ka qëndruar pranë Fifit për çdo gjë por u shpreh se nuk e ka marrë dashurinë dhe mbéshtétjen në kémbim.

“Nuk kisha pritshmëri. Ideja që unë e kam gjetur veten në krahun e Fifit dhe fjalët që më tha ishin fjalë mbéshtétëse.

Dhe kur doli në krahun e Donaldit nuk është se u zhgénjeva sepse nuk kisha ndonjë pritshmëri të madhe.

Arjola Demiri i 'kundërpërgjigjet' Fifit pasi tha se aktorja i ka bërë  bllok - Gazeta Express

Ajo u kishte thënë dy njerëzve të njëjtën gjë dhe më bëri të besoj se fjalët që më kishte thënë mua nuk vlenin dhe nuk ishin të vërteta.”- deklaroi Arjola.

Krísja edhe pas mbarimit të “Big Brother VIP”

Kur nuk dihej se si po shkonte marrédhénia mes tyre, një rreng i Monika Lubonjës e cila ishte e ftuar në “E Diell” të dielën nxòri në pah se raporti mes tyre nuk ishte aspak i mirë dhe dy vajzat nuk janë sqaruar me njëra-tjetrën.

Fifi thotë se aktorja Arjola Demiri e ka bërë bllok në Instagram –  Metropolitan

Monika e mori në telefon për t’i kërkuar ‘llogari’ se pse ka folur kéq për të pas krahëve.(pjesë e lojës)

Mirëpo, në fund të telefonatës Fifi bëri një deklaratë që askush nuk e príste duke treguar se Arjola i ka bërë bllòk në Instagram.

Pasi deklarata e saj bëri xhiron e rrjetit, Arjola reagoi me një postim në Instastory, duke shkruar se “lajkatarët duken si shokë” ku shtoi se kurrë s’duhet nënvlerësuar fuqia e një gruaje “Alfa”.

https://www.photojoiner.net/image/q0aT5UrR

Ajo e bëri shkrimin krahas një fotoje, ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, por ajo që i binte në sy ishte edhe tatuazhi në krahun e saj ku shkruhej “Alpha.” ”

Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nénvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”- thuhet në statusin e plotë të aktores.

Ndërkohë, nuk ka ende një reàgim nga ana e Fifit…

Fifi talks about breaking up with Arjola Demiri - TV Mania

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!