Ballina Magazina Festoi ditëlindjen me të, deri kur do gënjejë Ardjan Bujupi që nuk...

Festoi ditëlindjen me të, deri kur do gënjejë Ardjan Bujupi që nuk është në një lídhje?

Ardian Bujupi kohëve të fundit është komentuar shumë në mediat rozë.

Kjo pasi u ngritën dyshime se ai dhe ish konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmin Kadriu, janë në lídhje.

Por këto dyshime i hedhën poshtë, vetë ata pasi mohuan një gjë të tillë dhe u shprehur se ata bashkëpunuan vetëm për projektin e fundit të këngëtarit në të cilin ishte pjesë edhe ish konkurrentja.

E sot Ardian Bujupi po feston ditëlindjen e 31-të.

Në këtë ditë të veçantë ai ka zgjedhur ta festojë me modelen indiane, Sabrine Khan dhe disa miq të tjerë, duke “u arràtisur” drejt Sapnjës.

Në rrjetet sociale, Ardiani dhe Sabrine janë shfaqur në krahët e njëri-tjetrit më të afërt se kurrë.

Ardian Bujupi 'arratiset' në Spanjë me modelen i - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

Teksa Sabrine i ka bërë edhe një urim të ëmbël. Ajo ka publikuar një foto të tyre ku shkruan:  “Një nga njerëzit më të mirë. Të dua”.

Këngëtari po ashtu e ka mohuar një lídhje me modelen duke u shprehur se mes tyre ka miqësi.

Dyshimet për një lídhje mes tyre kanë nisur po ashtu nga një këngë, “Modela” që u publikua në 2020, ku ajo u shfaq si protagoniste.

Dyshja nisi të shoqërohej bashkë dhe ishin thuajse të pandarë.

Mirëpo, gjërat mes tyre patën një krísje dhe të dy nuk u panë më bashkë.

I ftuar në një emision muaj më vonë, Ardiani u pyet se si e ka emrin “Julieta” e tij dhe artisti tha “Sabrine”.

Në këtë këngë, Ardiani flet për një lidhje të shkuar dhe që tashmë kanë mbetur vetëm fotot mes dy ish-partnerëve.

Pra, ai konfirmoi se mes tij dhe balerinës ka patur një romancë që ka marrë fund dhe ai i ka dedikuar një këngë.

Dhe krejt papritur disa muaj më parë, Ardiani u shfaq sërish me Sabrine.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!