Ballina Magazina Einxhel dhe DJ DAGZ nisin pushimet e para sëbashku, ja ku shkoi...

Einxhel dhe DJ DAGZ nisin pushimet e para sëbashku, ja ku shkoi çifti i njohur i BBV! (FOTO)

Teksa pjesa më e madhe e ish-banorëve të “Big Brother VIP” janë fokusuar te puna me koncerte, emisione, reklama etj.

Sigurisht Dagz vijon angazhimet e tij si Dj (për Einxhel ende nuk ka informacione) por duket se fokusi kryesor i çiftit është raporti i tyre.

Çifti shumë i dashur për publikun, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë zgjedhur që pas daljes së tyre nga Big Brother të kenë prioritet lidhjen e tyre.

Ndërsa të gjithë ish-banorët e tjerë janë fokusuar tek projektet e reja dhe karriera, Einxheli dhe Arbri po shijojnë kohën bashkë jashtë Shqipërisë.

Aq kryesor sa dy muaj pas daljes nga formati kanë nisur pushimet e para bashkë.

Ditët e fundit dyshja ka fluturuar jashtë Shqipërisë dhe destinacioni i tyre i parë ka qenë Turqia.

Ata kanë postuar foto e video në rrjetet sociale në krahët e njëri-tjetrit, duke u shfaqur shumë të dashuruar.

Dagz dhe Einxhel janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe shfaqen kudo bashkë.

Nuk dihet nëse Enxhel dhe Dagz kanë vendosur ende se ku do të jetojnë përfundimisht bashkë, pasi këto kohë kalojnë kohë mes Prishtinës dhe Tiranës.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!