Ballina Magazina Egzona flet pas “Big Brother VIP”: “Ata që kanë hédhur baltë...

Egzona flet pas “Big Brother VIP”: “Ata që kanë hédhur baltë mbi emrin tim do…”(VIDEO)

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, moderatorja Egzona Rafuna, ka dhënë një intervistë për emisionin “Pikë”, ku ka folur për jetën e saj pas ‘reality-show’-t.

Ajo tregoi se ka vendosur të qëndrojë larg intervistave për shkàk të enegjisë negàtive që merr nga komentuesit në rrjetet sociale.

“Unë pas përfundimit të eksperiencës në ‘Big Brother’ kam zgjedhur të jem larg intervistave, larg paràqitjeve të mia publike. Edhe kam pasur një pushim nga emisioni im. Kam dashur të shkëpùtem pak prej atyre fjalëve, nga gjithë ajo energji negative që është nga komentuesit që nuk kanë çfarë të bëjnë.

Egzona largohet nga shtëpia e Big Brother VIP, Tani vijon rrugëtimin –  Balkanweb.com – News24

“Nuk kam mundur ta kuptoj maninë e njerëzve për të të bërë keq. Unë nga fillimi kam thënë që nuk jam person që dua të imponohem, e réndésishme për mua ka qenë shoqëria dhe njerëzit që më rrethojnë me besu që unë jam si jam unë. Dhe jo çfarë është folur në rrjetet sociale. Jam shumë ok tani me gjithçka.”, u shpreh Egzona.

Më tej ajo shtoi se ata që kanë hédhur baltë mbí emrin e saj do “t’i bíen pishmanit”.

“Nuk jam tip që i kthehem në të njejtën mënyrë që të shàj dikë që më shàn. Jam tip i durueshëm. Unë kam zgjedhur që njerëzit ta kuptojnë vetë që kanë gàbuar. Ata që kanë ndikuar dhe kanë hédhur bàltë mbi emrin tim do t’i bien pishmanit.”, tha Egzona.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!