Ballina Magazina Edi Rama e ftoi në iftar, Arjola Demiri bën deklaratën e fortë...

Edi Rama e ftoi në iftar, Arjola Demiri bën deklaratën e fortë për të! (FOTO)

Arjola Demiri ka vite që vepron dhe jeton në Shqipëri, ku së fundmi mori pjesë edhe në Big Brother VIP.

Ajo ka qenë e pranishme në darkën e Iftarit që shtroi kryeministri Rama për besimtarët myslimanë.

Ky ka qenë një aktivitet i përvitshëm gjatë muajit të Ramazanit, por dy vitet e pandemisë është penguar.

Arjola Demiri shfaqet krah Ramës dhe i dedikon një "titull"

Tashmë tradita u rikthye dhe aktorja ishte e pranishme në tryezën e përbashkët.

Ajo postoi një foto me kryeministrin dhe shprehu admirimin për të; “Kryeministri më i mirë,” – shkroi Arjola.

Siç duket Arjola mbështet mazhorancën dhe qeverisjen. Ajo doli hapur pro Ramës dhe nuk do ishte habi nëse e shohim në fushatat e Partisë Socialiste.Arjola Demiri shfaqet krah Ramës dhe i dedikon një "titull"

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!