Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personàzhi publik që njerëzit të fillojnë të aludòjnë për shtatzëni.

Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën e cila ka postuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur me një kostum të kuq që përmban një xhaketë të shkurtër dhe një fund.

Sarah dhe Dj PM janë çifti ndoshta më i pëlqyer nga publiku që nga lídhja e tyre brenda Big Brother Vip dhe lajmet rreth tyre janë të shumta.

https://www.photojoiner.net/image/N8X48uQs

Mirëpo tani Sarah i ka “hédhur bénzinë zjárrit”, duke postuar bërë një postim që ka shtuàr edhe më shumë dyshímet.

Ajo ka shpërndàrë një foto që tregon jetën prindërore të shumëkujt, teksa shkruan:

‘Unë si prind” dhe në të shihet një baba që bën foto me personàzhet e ‘Disney’ ndërsa e bija i sheh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!