Ballina Magazina E mohoi se është shtatzënë, Sarah Berisha na bëri të gjithëve lémsh...

E mohoi se është shtatzënë, Sarah Berisha na bëri të gjithëve lémsh me postimin e fundit! (FOTO)

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personàzhi publik që njerëzit të fillojnë të aludòjnë për shtatzëni.

Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën e cila ka postuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur me një kostum të kuq që përmban një xhaketë të shkurtër dhe një fund.

Sarah dhe Dj PM janë çifti ndoshta më i pëlqyer nga publiku që nga lídhja e tyre brenda Big Brother Vip dhe lajmet rreth tyre janë të shumta.

https://www.photojoiner.net/image/N8X48uQs

Mirëpo tani Sarah i ka “hédhur bénzinë zjárrit”, duke postuar bërë një postim që ka shtuàr edhe më shumë dyshímet.

Ajo ka shpërndàrë një foto që tregon jetën prindërore të shumëkujt, teksa shkruan:

‘Unë si prind” dhe në të shihet një baba që bën foto me personàzhet e ‘Disney’ ndërsa e bija i sheh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!