Ballina Magazina E mbështeti fort e ëma e Rita Orës, reagon për herë të...

E mbështeti fort e ëma e Rita Orës, reagon për herë të parë Beatrix! (FOTO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka trondítur rrjetet sociale me një video të postuar, ku ka reàguar për sùlmet që i janë bërë online, si dhe pàsojat që do të kenë lígjërísht personat që vazhdojnë këto sjellje.

Pas kësaj videoje, ajo mori suportin e shumë personave të showbizit.

Së fundmi, nëna e këngëtares së njohur Rita Ora, Vera i ka dalë në mbrojtje Beatrix Ramosajt.

Nëna e Rita Orës del në mbështetje të Beatrix Ramosajt dhe jep një mesazh

Ajo ka ndàrë mesazhin e para dy ditëve të këngëtares në rrjete sociale duke u shprehur:

“Jemi komb i lashtë. Kemi tradita të forta dhe rini të bukur. Hajde t’i ndihmojmë njëri-tjetrit pàvàrësisht kush është në pyetje. Bullízmí s’ka vend në vendin tonë”.

Beatrixi, pasi pa mesazhin e bërë nga Vera, menjëherë dha një falënderim në InstaStory.

Mori mbështetje nga nëna e Rita Orës, reagon Beatrixi

“U zgjova këtë mëngjes me këtë postim kaq të rëndësishëm për të gjithë ne. E dimë që bullízmí ka rrénjë të thélla, sidomos në një komb të vogël si i yni. Siç e dimë dhe që ditë pas dite mund të bëjmë një hap përpara për ta tejkaluar atë.”

“Të njohur, të panjohur, publik, jopublik. Më besoni një koment dashakéq dhémb njësoj. Falemnderit Vera Ora. Pérulem para gjithë punës suaj për shëndetin mendor dhe të drejtat e njeriut”.

Vera Ora është psíkíatre në shërbimin shtetëror britanik shéndetésor dhe mbétet një avokuese e fortë në rrjete sociale për tematika të kësaj natyre në vendin tonë.Mori mbështetje nga nëna e Rita Orës, reagon Beatrixi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!