Ballina Magazina Donaldi ka një mesazh publik për DAGZ: Më fal.../ DJ u shfaq...

Donaldi ka një mesazh publik për DAGZ: Më fal…/ DJ u shfaq papritur në emision! (VIDEO)

Gjatë emisionit të tij Donald Veshaj ka vendosur të prekë shumë situata të ndodhura në BBV.

Ai ka vendosur të flasë edhe për Dj Dagz, në lídhje me situatën e shumë komentuar të zinxhirit të nominimeve në BBV.

Vëllezërit Veshaj kanë ironizuar krítíkat që ish-banori mori kur nuk e shpëtoi Dj Dagz nga nomimini, ku Romeo i drejtoi Donaldit pyetjen se pse nuk e shpëtoi atë.

“Të gjithë mùnd të kenë pyetje për jetën tënde private, unë vetëm një pyetje kam. Atë Dagzin pse se shpëtove. Nuk të pëlqen?”- tha Romeo.

Më tej u shfaq një skéç që Donaldi kishte realizuar, ku të gjithë njerëzit që takonte në rrugë e pyesnin “Pse nuk e ke shpëtuar Dagzin?”

Aktori i humorit më pas hip në një makinë së bashku me Romeon, ku i dërgon një mesazh Dj nga Kosova.

Pishman eroded me from within. Forgive me! ”, Donald Veshaj“ presses ”Dj  Dagzin with a car - Gossip

Gjatë rrugës shfaqet edhe Dj Dagz, të cilin Donaldi “e shtyp” me makinë teksa po i shkruante mesazhin.

“I dashur miku im, vëllai im Dagzi. Koha fluturon shpejt për të tjerët por jo për ne. Kujtimet e bukura ngatërrohen shpesh me konfùzionin e shkàktuar zgjedhjet që kemi bërë. Duhet të kisha patur më kujdes në rrugëtimin tonë, pishmani më gërryen brenda dhe do t’i them disa gjëra.

Duhet të shikoja drejt duhet të veproja drejt me ty, të ndíqja zemrën dhe të mos lija konfuzionin të më errësonte mendjen. Duhet të isha treguar më i kujdésshëm, duhet të kisha mbrojtur miqësinë tonë. Duhet të të shpëtoja ty, prandaj me zemër në dorë të them “Më fal.”- thuhet në mesazhin e Donaldit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!