Ballina Magazina Donaldi nuk lë pa 'thùmbuar' Einxhelin edhe në emisionin e ri: Unë...

Donaldi nuk lë pa ‘thùmbuar’ Einxhelin edhe në emisionin e ri: Unë kontrate…(VIDEO)

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj, kanë treguar për herë të parë gjatë një bisede me banorët në oborrin e “BBV”, se njiheshin jashtë, por nuk flisnin për shkàk të një hatér mbetjeje që kanë pasur.

Emisioni me i ri i Donald dhe Romeo Veshaj startoi pak minuta me pare, e ne ketë puntate nuk kishin si te mungonin disa nga momentet me emocíonuese te “Big Brother VIP” dhe përfshirja e ish banoreve te tjerë.

Hyrja e djemve ne skene nisi me audion e një prej mesazheve emocíonues te Romeos ndaj Donaldit gjate qëndrimit ne shtëpi.

Me pas, ata rikrijuan skenën e takimit te famshëm mes Bores dhe Donaldit, me puthjet dhe lëvizjet e tyre.

Mirëpo, gjate díalogut te dy binjakeve ne studio, një fjali u duk si kunja ndàj Einxhel Shkires dhe debàtit te tyre mbi pagesën gjate kohës qe ata kishin marrëdhënia pune se bashku.

“Do ta nisim tamam se unë t’a le emisionin ne mes! Unë kontrate skam firmosur, për te paguar se di sa do paguhem, unë te iki se jam mësuar te iki pa marre lek…!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!