Ballina Magazina Donald Veshaj tregon kush është vajza më séksi shqiptare sipas tij: Bora…!

Donald Veshaj tregon kush është vajza më séksi shqiptare sipas tij: Bora…!

Në emisionin më të ri në ‘Top Channel’ “Më lër të flas”, përveç intervistave zhvillohen edhe lojëra interesante me të ftuarit ku duhet të zgjedhet mes përgjigjes së pyetjeve që bëhen ose në mungesë të përgjigjes mund të jepet një deklaratë për diçka të caktuar.

I pyetur nga Romeo rreth moderatores më të preferuar në TCH, Donaldi është përgjigjur tërthorazi që pranon se një dedikim i këngës së tij është pikërisht për atë person, duke nënkuptuar Bora Zemanin.

Donald Veshaj u pyetur gjithashtu rreth vajzës shqiptare më séksi, tha se është Bora Muzhaqi, pas një suspance disa sékondëshe para mbiemrit të saj.

Romeo: Kush është moderatorja më e preferuar në Top Channel?

Donaldi: Nuk ka më burra sot. Pranoj që kënga e fundit është dedikim për dikë që punon në Top Channel.

Romeo: Cila është vajza shqiptare më séksi sipas teje?

Donaldi: Është Bora….. Muzhaqi

VIDEO/Zgjidhet misteri, pse kënga e re e Donald Veshajt i dedikohet Bora  Zemanit – Abc News

Donald: Arsyeja që shkakton shérr në familjen tuaj?

Lori Hoxha: Për mënyrën se si ndërtojmë jetën. Sara ka një plan për çdo gjë, unë nuk kam.

Romeo: Më thuaj një emër që nuk do e ftoje kurrë në emision?

Donaldi; Jap deklaratë, pranoj që kam tràdhëtuar në një lídhje.

Kënga e fundit është dedikim për dikë që punon në TCH” /Donald Veshaj  tregon kush është vajza më seksi shqiptare sipas tij: Bora…. - Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!