Ballina Magazina Príshet miqësia Donald-FIfi! Këngëtarja reàgon àshpér pas skeçit të fundit të aktorit...

Príshet miqësia Donald-FIfi! Këngëtarja reàgon àshpér pas skeçit të fundit të aktorit në ‘Më ler të flas’! (VIDEO)

Vëllezëri Veshaj janë rikthyer në ekran me emisionin e tyre të shumë përfolur.

Njëri nga të ftuarit e parë ishte miku i tyre Mozzik, me të cilin Donaldi u fut brenda shtëpisë së Big Brother.

Në një nga sékuencat aktori ka íronízuar me Fifin duke hedh lule në vendin ku asaj i ka rénë të fíkët.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Fifi, e cila e revoltuar pas emisionit përmes një LIVE në Instagram ka paralajmëruar pàdi.

Kjo habiti të gjithë pasi dyshja kishin shoqëri të ngushtë madje kanë realizuar edhe tatuazhe dedíkuar njëri-tjetrit.

Nuk dihet nëse shoqëria është krísur më parë për ndonjë arsye tjetër apo shàkàja e mbrëmshme príshi gjithçka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!