Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda kanë publikuar bashkëpunimin më të ri me titull “Picasso”.

Edhe këtë herë, treshja kanë tërhéqur vëmendje përmes tekstit, veçanërisht me pjesën e Donaldit.

Kjo pasi duket mjaft qartë që është një dedíkim për Bora Zemanin, me të cilën po dëshiron që të ribashkohet.

VIDEO/”Ma tha truri me të puth, tani vuaj”, Donaldi i thotë të gjitha për  Borën – Abc News

“Ma tha truni për me të puth, ma tha truni për me të hup, ma tha truni për me të lut, ma tha truni për me vùjt”, thotë aktori.

Kujtojmë që së fundmi, Donaldi ka sqaruar se i ka dhënë fund lídhjes me Beatrixën, duke e konsideruar diçka të mbyllur.

Ndërkohë po pret që bora të shkrijë dhe të rikthehen bashkë mirëpo Bora nuk e ka ndsërmend që të ‘shkríhet’ lehtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!