Don Xhon dhe Ariana Lirey i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe kjo periudhë nuk kaloi aq lehtë.

Modelja ruse hodhi akuza mbi reperin duke e akùzuar publikisht.

Ndarjen e ka vërtetuar edhe reperi ndërsa dyshja menjëherë hòqën edhe njëri-tjetrin nga Instagrami.

Por disa ditë më pas duket se gjàkrat janë qetësuar.

Në llogarinë e modeles është rikthyer fotografia e përbashkët e tyre e realizuar në Dubai.

Nga artisti që këto ditë ndodhet jashtë Kosovës, nuk kemi pare ndonjë shénjë, por veprimi i Ariana zbùloi se ajo i ka rënë pishman për fjalët dhe kërkon rikthim ose gjërat mes tyre janë rregulluar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!