Ballina Magazina Dj PM dhe Rita Ora bëhen bashkë, çfarë po planifikojnë? (FOTO)

Dj PM dhe Rita Ora bëhen bashkë, çfarë po planifikojnë? (FOTO)

Nuk e dinim më herët që Dj PM, i cili mori famë të madhe pas konkurrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, kishte miqësi me këngëtaren shqiptare nga Kosova, Rita Orën.

Ai është bërë nostalgjik dhe ka ndarë në InstaStory një foto me këngëtaren e famshme, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

“Moti shumë”- shkruan Pajtimi, duke lënë të kuptohet se fotoja është shkrépur kohë më parë.

Mirëpo, për shkàk të miqësisë që kanë me njëri-tjetrin nuk do të ishte çudi t’i shihnim në ndonjë projekt së bashku. Do ta donim të gjithë, apo jo?

Dj PM po shijon uljet e ngrítjet e marrédhénies së re që ka nisur me Sarah Berishën, romancë e cila lindi brenda shtëpisë së BBV.

Nga ana tjetër, Rita Ora  spekulua kohët e fundit se ishte shtatzënë nga mediat britanikë pasi ajo u shfaq në atë që disa e konsideronin si një ‘baby bump’.

Rita Ora shtatzënë?

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!