Ballina Magazina Dasmë për herë të dytë? Iliri Shaqiri gati ta 'djégë' shaminë e...

Dasmë për herë të dytë? Iliri Shaqiri gati ta ‘djégë’ shaminë e beqaritë sërish! (FOTO)

Ilir Shaqiri do të martohet këtë fundjav dhe tashmë ljo është e konfirmuar.

Ai dhe partnerja e tij Emanuela do i drejtohen altarit ditën e shtunë rreth orës 12 paradite.

Burime bëjnë me dije se ai dhe partnerja e tij, Emanuela do të orgànizojnë një ceremoni tjetër dasme, pasi e para nuk ka qenë ashtu si ata e kishin ëndërruar.

Ilir Shaqiri martohet këtë fundjavë, zbulohen detaje | Paparaci

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip 1” ka zgjedhur ta kryejë ceremoninë në një restorant pranë bregdetit të qytetit të Durrësit.

Si duket, Iliri këtë herë do të ketë një ceremoni më të madhe, pjesë e gëzimit të tyre do të jenë më shumë se 100 të ftuar.

Pak muaj më parë në “Big Brother Vip 1” Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni të thjeshtë martesore.

Ilir Shaqiri martohet këtë fundjavë? Balerini dhe Emanuela drejt altarit

Ceremonia e mbajtur në një bashki në Itali si dhe një darkë private me 14 persona duket se nuk ka qenë e mjaftueshme për Ilirin, i cili ka vendosur ta shohë dhe njëherë gruan e tij të veshur me të bardha.

Duket se balerini i njohur do ta çojë deri në fund adetin e Shqiptarit për të pasur një dasmë të madhe.

Por sigurisht do të jetë një kujtim i bukur dhe special me bashkëshorten italiane Emanuelën, me të cilën ka edhe një vajzë, Emily.Ilir Shaqiri martohet këtë fundjavë, zbulohen detaje nga ceremonia - GazetaBlic

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!