Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri vazhdon ende të jetë një ndër personàzhet më të komentuar në mediet rozë, por edhe në rrjetet sociale.

Vetë artistja ka treguar me anë të një postimi në llogarinë e saj të “Twitteri”-it se është shëndoshur për shkàk të pilulave kundér shtatzénisë.

“Kam shtùar peshë nga pilulat kundër shtatzénisë… ja…e thashë”, u shpreh ajo.

Më tej ajo ka vazhduar:

“Fakt për të qeshur. Më është dashur të blej 6 palë xhinse të reja sepse të vjetrat nuk më bëjnë më.”

“Disa nga ne gratë përjetojëm çekuilibër hòrmònal në një fazë të jetës tonë për çfarëdolloj arsyeje, kështu që fatmirësisht ekzistojnë pilulat e kontrollit.”– përfundoi ajo.

https://twitter.com/Dafina_Zeqiri/status/1511268327062220804?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1511268327062220804%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ficonstyle.al%2Fdafina-zeqiri-rrefen-veshtiresite-e-saj-kam-shtuar-peshe-nga-pilulat-kunder-shtatzenise%2F

Dafina Zeqiri prej vitesh po shijon një lídhje dashurie me DJ Geek, i cili po ashtu është pjesë e grupit Moneyz.

Dyshja e konfirmoi romancën e tyre në fillim të 2020-ës.

Për muaj me radhë ata u vendosën në qendër të vëmendjes, për lídhjen e paprítur të dashurisë dhe ndarjen po aq të shpejtë të tyre.

https://twitter.com/Dafina_Zeqiri/status/1511270266382528513

Vetëm disa muaj nga lídhja e tyre, Dafina deklaroi se kishin vendosur të ndàhen.

Ndonëse të ndàrë ata vijuan të shoqërohen me njëri-tjetrin dhe të punonin si më parë duke u shfaqur kudo bashkë.

Në fund të 2021, Dafina dhe Geek konfirmuan rikthimin me njëri-tjetrin dhe që atëherë janë shfàqur shumë të lumtur dhe të dashuruar.

https://twitter.com/Dafina_Zeqiri/status/1511323463650320387

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!