Ballina Sport Cristiano Ronaldo jep lajmin e hídhur: Djali im ndërroi jetë...(FOTO)

Cristiano Ronaldo jep lajmin e hídhur: Djali im ndërroi jetë…(FOTO)

Ylli i Manchester United ishte në prítje të binjakëve me partneren e tij Georgina Rodriguez.

Çifti ka treguar se ka sjellë në jetë një vajzë, por djali i tyre ka ndërruar jetë.

“Me pikëllimin tonë më të théllë duhet të njoftojmë se djali ynë ka ndërruar jetë”, ka thënë Ronaldo.

Cristiano Ronaldo announces baby boy died during childbirth

“Është dhímbja më e madhe që mund të ndiejë çdo prind. Vetëm lindja e vajzës sonë na jep fòrcën për ta jetuar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi.”

“Dëshirojmë të falënderojmë mjeòët dhe infermierët për kujdòsin dhe mbòshtetjen e tyre të òkspòrtëve. Jemi të gjithë të shkàtërrùar nga kjo hùmbje dhe me mirësi kërkojmë privatësi në këtë kohë shumë të vòshtirë.”

“Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të të duam gjithmonë.”

Cristiano Ronaldo announces death of baby boy with Georgina Rodriguez |  Metro News

Në tetor, sulmuesi i Manchester United zbùloi se po prét binjakë me Georgina.

Georgina zbùloi në dhjetor 2021 se binjakët që ajo prét do të ishin një djalë dhe një vajzë.

Ronaldo ndàn vajzën Alana, katër vjeç, me Georgina dhe gjithashtu ka një djalë Cristiano Jnr, 11 vjeç, si dhe binjakët Eva dhe Mateo, katër vjeç, nëpërmjet nënave surrogate.

Duke iu përgjigjur njoftimit të Ronaldos, Manchester United tha: “Dhímbja jote është dhímbja jonë, @Cristiano. “Të dërgojmë dashuri dhe fòrcë për ty dhe familjen në këtë kohë.” Cristiano Ronaldo Poses with His 4 Kids at the Beach in Dubai | PEOPLE.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!