Ballina Magazina Capital T dhe Alban Skënderaj sapo surprizuan të gjithë me këtë vendim!...

Capital T dhe Alban Skënderaj sapo surprizuan të gjithë me këtë vendim! (FOTO)

Alban Skënderaj është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur që ka dhuruar ndër vite mjaft perla muzikore.

Së fundmi është mësuar se këngëtari do të vijë me një bashkëpunim me Capital T.

Burime për Prive kanë zbùluar se klipi do të xhirohet brenda pak ditësh.

Capital T dhe Alban Skënderaj bëhen bashkë pas 7 vitesh për një tjetër hit – Abc News

Ata kanë sjellë para 10 vitesh këngën e titulluar “Një ëndërr” që mori gjithë vëmendjen dhe dashurinë e publikut dhe tashmë pas një dekade artistët do të sjellin përsëri një këngë.

Ndërsa tani, nëntë vite më pas ata synojnë sërish që të arrijnë suksesin e këngës që bëri bujë kudo.

Lajmin e konfirmoi vetë rreperi për “Pardon My French” në Top Albania Radio dhe mezi po presim të dëgjojmë tekstin dhe muzikën. Ajo që është pak, por e sigurt është se pritet një HIT!

No photo description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!