Ballina Uncategorised Bora Zemani provoi sfídën e grímit në tre minuta dhe ky është...

Bora Zemani provoi sfídën e grímit në tre minuta dhe ky është rezultati! (VIDEO)

Ndër personat më të komentuar në mediat rozë padyshim që mbetet moderatorja e njohur, Bora Zemani.

Ajo njihet për bukurinë natyrale dhe shpesh herë nuk heziton që të shfaqet edhe pa grim.

Bora Zemani nuk e ka problem të paraqitet pa grim dhe këtë e ka vërtetuar disa here duke u shfaqur edhe në rrjete sociale.

Ndryshimi i pabesueshëm i Bora Zemanit me dhe pa grim

Së fundmi, Bora në TikTok ka provuar sfidën e grimit për tre minuta.

Dhe thoni ju, a ia ka dalë? Në fakt, Bora Zemani mund të themi se ka “dështuar me sukses” që të bëhet gati për një kohë kaq të kufizuar.

Video më poshtë ju sjell sfidën e plotë në 180 sekonda.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!