Ndër personat më të komentuar në mediat rozë padyshim që mbetet moderatorja e njohur, Bora Zemani.

Ajo njihet për bukurinë natyrale dhe shpesh herë nuk heziton që të shfaqet edhe pa grim.

Bora Zemani nuk e ka problem të paraqitet pa grim dhe këtë e ka vërtetuar disa here duke u shfaqur edhe në rrjete sociale.

Ndryshimi i pabesueshëm i Bora Zemanit me dhe pa grim

Së fundmi, Bora në TikTok ka provuar sfidën e grimit për tre minuta.

Dhe thoni ju, a ia ka dalë? Në fakt, Bora Zemani mund të themi se ka “dështuar me sukses” që të bëhet gati për një kohë kaq të kufizuar.

Video më poshtë ju sjell sfidën e plotë në 180 sekonda.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!