Ballina Magazina Bora Zemani bën veprimin e papritur ndaj nënës së Donaldit (FOTO)

Bora Zemani bën veprimin e papritur ndaj nënës së Donaldit (FOTO)

Pak ditë më parë moderatorja Bora Zemani doli me një reagim të revòltuar për të gjitha lajmet që qarkullojnë në media rozë në lídhje me marrëdhënien e saj me aktorin Donald Veshaj.

“Nuk kam bërë asnjë veprim për vëmendje!”- kështu shprehej Bora.

Mirëpo pas këtij reagimi, Bora ka bërë një veprim tjetër që konfirmon në këtë mënyrë se marrédhénia e saj me Donaldin është një kapitull i mbyllur.

Nuk është rastësi/ Nëna e Donaldit shfaqet e veshur njësoj si Bora Zemani |  FLASH

Kështu së fundmi ajo ka héqur nga Instagrami nënën e Donaldit.

Bëri xhiron e mediave sociale lajmi se ajo ka filluar të ndjékë në këtë rrjet social të ëmën e aktorit e cila sapo i ishte bashkuar Instagramit.

Dhe krah Romeos, Donaldit dhe vëllait të tyre, Mario, ajo ndíqej edhe nga Bora.

Detaji që çmendi rrjetin, çfarë e lidhi mamanë e Donaldit me Bora Zemanin?  – Pasqyra Ditore

Por duket se kjo e fundit është pénduar dhe ia ka hequr asaj ‘follow’-n.

Në listën e personave që Bora ndjék nuk është më nëna e ish-partnerit të saj.

Në këtë veprim mund të ketë ndikuar fakti që u komentua shumë në rrjetet sociale dhe Bora ka dashur mos të krijojë aludime të kota.

error: Alert: Content is protected !!