Një postim provòkues dhe ndoshta jo i menduar mirë është bërë këtë fundjavë nga faqja zyrtare e emisionit radiofonik “Top Albania Radio”, i cili është pjesë e Top Medias.

Postimi ishte rreth Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj dhe në të u panë shumë komente negative, pasi Trixa ishte krahasuar me Kim Kardashian.

“Kim si Beatrix… “Duartrokisnin” për dashurinë e tyre, tani iu marrin partnerin!” Me sa duket të çméndesh komshinjtë qenka bërë trend.”

Ndër personàzhet e njohur që ka krítíkuar këtë postim ishte Olti Curri, i cili u shpreh:

“E pashe kete postim. Mendoj se nje media qe ka prodhuar kete reality shoë duhet te jete pak e kujdesshme ne pozicionimin e saj ne debàte roze por te ndjeshme per publikun qe ndjek kete media. Por nuk mund te reàgoj siç ma kerkoni derisa vete vajza qe ngacmohet ka te njejtat “àrme” si une: dy duar, telefon dhe internet.”

Pas reagimit negativ të ndjékësve postimi u fshi dhe nuk ekziston më.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!