Ballina Magazina Ndodh edhe kjo! 'Top Albania Radio' mbron Bora Zemanin dhe oféndon...Beatrix! (FOTO)

Ndodh edhe kjo! ‘Top Albania Radio’ mbron Bora Zemanin dhe oféndon…Beatrix! (FOTO)

Një postim provòkues dhe ndoshta jo i menduar mirë është bërë këtë fundjavë nga faqja zyrtare e emisionit radiofonik “Top Albania Radio”, i cili është pjesë e Top Medias.

Postimi ishte rreth Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj dhe në të u panë shumë komente negative, pasi Trixa ishte krahasuar me Kim Kardashian.

“Kim si Beatrix… “Duartrokisnin” për dashurinë e tyre, tani iu marrin partnerin!” Me sa duket të çméndesh komshinjtë qenka bërë trend.”

Ndër personàzhet e njohur që ka krítíkuar këtë postim ishte Olti Curri, i cili u shpreh:

“E pashe kete postim. Mendoj se nje media qe ka prodhuar kete reality shoë duhet te jete pak e kujdesshme ne pozicionimin e saj ne debàte roze por te ndjeshme per publikun qe ndjek kete media. Por nuk mund te reàgoj siç ma kerkoni derisa vete vajza qe ngacmohet ka te njejtat “àrme” si une: dy duar, telefon dhe internet.”

Pas reagimit negativ të ndjékësve postimi u fshi dhe nuk ekziston më.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!