Ballina Magazina Bora Zemani shpérthén në lòt, çfarë e préku kaq shumë moderatorën e...

Bora Zemani shpérthén në lòt, çfarë e préku kaq shumë moderatorën e PërPuthen! (VIDEO)

Konkurenti i Për’puthen, Astriti ka marrë një telefonate përpara fillimit të programit ku i është bërë me dije se gjéndja shéndetësore e babait të tij është përkéqësuar.

Astriti mori një telefonatë para fillmit të programit, ku e lajmëruan se babai i tij është në gjendje të keqe shéndetésore.

Teksa ishte në gjéndje të rénduar emocíonale, ai u pyet edhe nga moderatorja Bora Zemani në lídhje me gjéndjen e babai të tij.

Telefonata që tronditi studion, Bora Zemani dhe konkurrentët e Për'puthen  përloten në mes të emisionit - Albeu.com

“Nuk më tregojnë sepse jam këtu në Tiranë që të mos më mërzísin.”- tha Astriti, i cili nuk i mbajti dot lotët.

Rrushja ishte ajo e cila iu gjend afër për ta mbéshtétur ndërsa ai vendosi që të qëndrojë në program për të ndjékur pjesën e fundit të takimit me Rrushen por më pas do të largohej.

Bora preket teksa vijon prezantimin e programit - Përputhen, 7 Maj 2021 -  YouTube

Situata e tij preku moderatoren edhe të gjithë konkurréntët e tjerë të cilët u përlòtën në studio.

“Ta mbarojmë edhe këtë pjesë edhe pastaj duhet të vazhdoj. Babain e kam pjesën më të réndésishme të jetës time.”- tha në fund ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!