Bora Zemani ka munguar javën që shkoi në ‘’Prime-n’’ e ‘’Për’Puthen’’ ku e ftuar ishte Monika Lubonja.

Megjithëse u tha se mungesa e Borës ishte për shkàk të një hélmimi me ushqim, fansat nuk u mjàftuan dhe filluan me ‘teoritë konspirative’.

Një pjesë e tyre besuan se Bora nuk deshi të takohej me Monikën, e cila ka treguar afrimitet me Donaldin dhe Beatrixën.

Madje ndjékësit shkuan deri aty duke e pyetur drejtpërdrejte edhe aktoren për këtë gjë.

Monika përmes rrjeteve sociale precizoi se mungesa e Borës ishte për shkàk se ajo u sémur.

Ndërkohë, në bisedën e saj me ndjékësit, aktorja zbùloi se mban kontakte me Triksën, nuk e ka takuar ende Donaldin dhe është në përgatitje e sipër të një formati televiziv.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!