Ballina Magazina Bora mori një dhuratë të veçantë dhe me anë të saj sapo...

Bora mori një dhuratë të veçantë dhe me anë të saj sapo thùmboi Donaldin! (VIDEO)

Para pak ditësh Bora Zemani bëri një post me mbíshkrímin “të jesh grua në Shqipëri është punë burrash”, ku shfaqej e veshur me rroba komplet të zeza.

Postimi i Borës u lidh me situatën që ka kaluar moderatorja kryesisht që kur startoi Big Brother Vip e deri tani duke qenë në qendër të vëmendjes dhe gjýkimeve.

Megjithatë sot Bora ka marrë një surprízë shumë të bukur nga autorja e librit me të njëtëin titull.

https://www.photojoiner.net/image/jaZUzPgc

Djana Marku, autore e librit “Të jesh grua në Shqipëri është punë burrash”, i ka dërguar një kopje të librit moderatores ndërsa i ka lënë edhe një shënim. Në letrën për Borën shkruhet:

“E dashur Bora, ti më shumë e ke kuptuar se të jesh gruan në vendin tonë je një pik shénjestre ndoshta dhe për verpimet që bëjnë burrat, se të jesh grua duhet të bëhesh “burrë” t’i dalësh për zot vetes tënde. Po është e véshtirë të jesh grua, por edhe e bukur, kur gra si ti na mbéshtesin. Të falënderoj për përzemërsinë tënde. Djana Marku”.

Ndër rreshta e vutë re fjalinë “edhe për veprimet që bëjnë burrat”? Kjo pjesë është interpretuar si një kùnj në fakt për Donaldin, i cili me veprimet e tij vuri në një pòzitë shumë të vështírë dy femra, të cilat mes mbéshtétjes së madhe marrin edhe paragjýkime të shumta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!