Ballina Magazina Cila puthë më mirë, Beatrix apo Bora? Donaldi zbulon për herë të...

Cila puthë më mirë, Beatrix apo Bora? Donaldi zbulon për herë të parë! (VIDEO)

Bora-Donald-Beatrix po vazhdon të jenë të komentuar dhe të përcjellore në çdo detaj nga fansat e tyre.

Kjo ‘’telenovelë’ që për publikun ka shumë pikëpyetje që do të donin t’i dinin po zgjat prej muajsh dhe tashmë ka filluar të përflitet një rikthim i Donaldit dhe Borës.

Ndarja me Beatrix menjëherë pas daljes nga shtëpia e Big Brother habiti të gjithë dhe të shumta janë pyetjet se çfarë ndodhi mes tyre dhe kush kë e la.

Mirëpo teksa trekëndëshi vazhdon komentohet, Donaldi u vendos para një zgjédhjeje tepër të vështirë nga vëllai i tij.

Ai u pyet se kush puth më mirë, një moderatore apo një këngëtare, duke ju referuar dy ish-të dashurave të aktorit, Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj.

Aktori e ka kaluar me zgjuarsi këtë moment duke thënë: “Një këngëtare që kthehet në moderatore”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!