Ballina Magazina Beqare apo në një marrëdhënie? Bleona Qereti shùan kuriozitetin e të gjithë...

Beqare apo në një marrëdhënie? Bleona Qereti shùan kuriozitetin e të gjithë shqiptarëve!

Këngëtarja dhe artistja shqiptare, Bleona Qereti, është një ndër personàzhet më të diskutuar në publik, gjithashtu edhe më të dashur.

Rishtazi, Bleona nuk ka ngurruar të japë informacione për jetën e saj private, duke ia shuar kureshtjen publikut.

E pyetur si po shkonte jeta e saj sentimentale, këngëtarja tha se është beqare.

Më pas, ajo shtoi me humor se ndërkohë që ka qenë vetëm gjatë dy muajve në Tiranë, nuk është shfaqur asnjë djalë shqiptar, megjithatë, duke qeshur shtoi se i pret ata në ‘Love Story 3’.

Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur deklaroi se jeta e saj personale është e shenjtë dhe nuk do të flasë më publikisht për të.

Has he had surgery? Photos of Bleona Qereti 20 years ago are published, you will not believe how different it looked (PHOTO) - Gossip

Ajo tha se për shkàk të mediave “jeta e saj private ka vuàjtur” dhe iu është shkàtërruàr martesa e parë me Gani Bardhën.

“Unë jam rritur në media dhe jam rritur përpara kamerës dhe ndihem sikur gjithë jetën time kam jetuar në një shtëpi xhami dhe punët e mia janë ditur publikisht nga të gjithë njerëzit. Sigurisht unë jam djégur dhe jeta ime private ka vùajtur pikërisht nga media në Shqipëri.

E dini të gjithë për kë e kam fjalën, për martesën time të mëparshme kështu që tani jeta ime private është e shenjtë, nuk ka arsye absòlutisht të përmendet nëpër media dhe dua të vazhdoj ta mbaj sa më private të jetë e mùndur aq më mirë është për mua,” ka deklaruar Bleona.Është beqare apo në një lidhje? Bleona Qereti shuan

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!