Ballina Magazina I bëjnë rréng sikur e telefonon polícia, Beniada bën reàgimin EPIK: Të...

I bëjnë rréng sikur e telefonon polícia, Beniada bën reàgimin EPIK: Të raft píka…’! (VIDEO)

Ish-banorja e shtëpisë së famshme, Beniada Nishani si duket nuk i ka fare mirë punët me makinën e sidomos me polícat shqiptarë.

Ajo rrëfyeu se ka marrë 5 gjòba nga polícia pasi e ka parkuar makinën në një vend ku nuk lejohet.

Përmes disa videove në Instastorya ajo u ka bërë thirrje eféktivéve të polícisë që të mos i vendosin gjòba, duke shtuar se makina e saj është e vogël dhe nuk bezdis njeri.

“Doja të jepja një mesazh për të gjithë polícët e Tiranës. Do vendos foton e targës së makinës time në Instagram, ju lutem shumë mos më bëni më gjòbë. Kam marrë katër gjòba dhe i kam paguar të gjitha. Na keni vënë një tjetër gjòbë, te një vend që makina e di se nuk lejohej, por nuk jepte bezdi se aty përpara kishte makina të tjera që jepnin bezdi. E imja është e vockël dhe nuk jep bezdi dhe nuk kam vend ku ta fus këtu te shtëpia, nuk kam garazh. Ju lutem mos më vini më gjòba. Faleminderit. Ngela duke marrë gjòba”, u shpreh Beniada.

Pas kësaj ajo ka rënë pre e një kùrthi nga emisioni “Ndryshe” në Top Albania Radio.

Ajo është telefonuar gazetarja Anxhela Baxhija, e cila i thotë se e ka marrë nga Polícia Rrugore dhe se ka një gjòbë shtesë.

Policia shqiptare i bën 'gjëmën' Beniadës, reagon ish-banorja e BB VIP

Sipas “polícisë”, ish-banorja e “Big Brother VIP” ishte filmuar duke ngarë makinën me një dorë.

““Një gjòbë shtesë? Unëë? Çfarë gjobe moj? Çfarë po thua moj, po tallesh? Herën e kaluar nuk më more me këtë numër.

Me këtë numër mua më është përgjigjur sekretaria e Top-it. Të raft píka në ballë”, ia ktheu Beniada e cila nuk ra pré e lojës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!