Ballina Magazina E lodhur nga gjòbat, Beniada u bën thirrje EPIKE polícëve të Tiranës!...

E lodhur nga gjòbat, Beniada u bën thirrje EPIKE polícëve të Tiranës! (VIDEO)

Kushdo që jeton ose që thjesht kalon disa orë në Tiranë e di se sa tmerr është puna e parkimit të makinës dhe për më tepër frika nga gjòbat.

E këtë hall me sa duket ka edhe Beniada Nishani, e cila pas BBV ka vendosur që të jetojë në Tiranë duke lënë jetesën në Itali.

Modelja ka publikuar një video ku tregon se ka marrë 4 gjòba sëfundmi dhe u drejtohet polícëve me një thirrje për të mos e gjòbitur më, e fill pas videos sot ka marrë një tjetër gjòbë.

Gjobitet pesë herë nga Policia, Beniada ka një kërkesë për ta - Lajmi.net

Beniada shprehet në video:

“Doja me thënë një mesazh për të gjithë polícët e Tiranës. Do vendos foton e targës së makinës time në Instagram, ju lutem shumë mos më bëni më gjòbë. Kam marrë katër gjòba dhe i kam paguar të gjitha. Na keni vënë një tjetër gjòbë, te një vend që makina e di se nuk lejohej, por nuk jepte bezdi se aty përpara kishte makina të tjera që jepnin bezdi.

E imja është e vockël dhe nuk jep bezdi dhe nuk kam vend ku ta fus këtu te shtëpia, nuk kam garazh. Ju lutem mos më vini më gjòba. Faleminderit. Ngéla duke marrë gjòba”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!