Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Beniada Nishani pasi përfundojë rrugëtimin në shtëpinë e famshme, “hoqi dorë” nga Italia dhe vendosi të qëndronte në Shqipëri.

Ajo është bërë pjesë e një rubrikë të re në emisionin “E diell” së bashku me moderatoren e njohur Argjira Spanca.

Mes të tjerash ato janë bërë pjesë e një loje ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve rreth njëra-tjetrës, ku është pyetur nëse ka ngélur ndonjëherë pa ngrënë.

Publikohet FOTOJA/ “U dashurova me të”, kush është djali që i 'rrëmbeu zemrën' Beniada Nishanit pasi doli nga 'Big Brother Vip'? - Gossip

Ish banorja e Big Brother Vip tha se i është dashur të ngelë disa herë pa ngrénë, jo vetëm që të ishte më e dobët, por edhe të kursénte.

“Kam ngélur disa ditë pa ngrénë. Ishte periudhë e vështírë, nuk kapja shumë punë si modele se nuk isha e dobët dhe agjencitë kërkonin vajza të vogla.

Shkàku ishte se nuk punoja dhe nuk doja shumë hàrxhime dhe kurseja, nuk hàrxhoja në restorante. Por këto momente i kalojnë të gjithë.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!