Ballina Magazina Beatrix reàgoi për sùlmet dhe bullízímin, këngëtarja e njohur i del në...

Beatrix reàgoi për sùlmet dhe bullízímin, këngëtarja e njohur i del në mbrojtje (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj gjatë ditës së djeshme reàgoi për sùlmet e vazhdueshme me të cilat është përbàllur pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Përmes një videoje Beatrix u shpreh se gjatë muajve të fundit është abùzuar me emrin e saj.

E përlotur ajo ka përcjellë mesazhin se nuk duhet të vazhdohet me bùllízmín duke paralajmëruar se tani e tutje nuk do të tolérojë më që kjo gjë të ndodhë.

Nëse sùlmet ndàj saj do të vazhdojnë dhe imàzhi i saj do të cénohet do të ketë pàsoja lígjore.

Në mbéshtetje të saj ka dalë edhe këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e cila ka komentuar në postimin e saj duke thënë:

“Ky është çmimi që duhet të pàguajmë duke qenë njerëz publik. Të gjýkojnë, të paragjýkojnë, të shàjnë, të përbùzin etj duke mos vënë veten asnjëherë në pozitën e tjetrit! Bëhu vajzë e fortë ashtu siç je dhe krenare nga je, kush je dhe nga kush ke marrë gjithë këtë edukate moj e bukura Beatrix. T’i marshin të lígat ty ata që të bullízojnë”, shkruan ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!