Beatrix Ramosaj publikoi mbrëmë këngën e re “Ma shumë se ti” dhe menjëherë u përfol se është një dedíkim për Donaldin.

Teksti përshtatej me historinë e saj dhe Donaldit, që nisi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe përfundoi pas daljes.

Por sot Trixa ka treguar me lezet se kënga nuk është dedikim pasi tekstin nuk e ka shkruar vetë.

Ajo ka ndàrë postimin e Vig Poppas, i cili ka shkruar tekstin dhe shprehet:

“Këtë këngë kam dashur ta bëj vetë, por më vjen mirë që u realizua prej Beatrix”.

Ramosaj ka falenderuar tekstshkruesin dhe ka hedhur poshtë thàshethemet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!