Ballina Uncategorised I doli në krah Trixës, fansat 'krýqëzojnë' Atdheun pas veprimit të këtij...

I doli në krah Trixës, fansat ‘krýqëzojnë’ Atdheun pas veprimit të këtij të fundit! (VIDEO)

Mbështetja e Atdhe Xheravinës për Beatrix Ramosaj në videon e kësaj të fundit habiti jo pak.

“Forca veç përpara”, shkruante Atdheu poshtë postimit ku Beatrix tregonte se si është bullízuar që nga pjesëmarrja në Big Brother Vip.

Mirëpo sipas disa përdoruesve të rrjeteve sociale i janë kthyer kundér Atdheut, duke shprehur se ish-konkurrenti ka qenë një prej atyre që e kanë bullízuar këngëtaren.

E pas këtyre komenteve të ngjashme, Atdheu ka publikuar një video përmes së cilës është detyruar të japë edhe një shpjegim.

Atdheu shprehse e ka mbéshtetur Triksën pasi e njeh atë dhe mamanë e saj, Antigonën, duke vijuar se e pa të arsyeshme për ta mbéshtetur në këtë situatë.

Ndërkohë sa për bullízímin, Atdheu tha se kurrë në jetën e tij nuk ka ofénduar askënd dhe se nuk ka ndërmend ta bëjë një gjë të tillë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!