Ballina Magazina As Fifi e as Dj Dagz, ky është personàzhi i parë i...

As Fifi e as Dj Dagz, ky është personàzhi i parë i ftuar në emisionin e Romeos dhe Donaldit (FOTO)

Të premten fillon transmetimi i emisionit të parë të “Më lër të flas” në Top Channel.

Ashtu siç ishte paralajmëruar përgjatë aventurës së tyre televizive në Top Channel, ata do jenë në “prime time” nga ora 21:00.

Është përfolur gjerë e gjatë mbi mysafirin e parë në program, ku fillimisht u tha se do jetë DJ Dagz pastaj Fifi.

Mediat kanë dyshuar e kanë alauduar mbi mundësinë që në të parin program të jetë e ftuar Bora Zemani.

Por, mesa duket, i ftuari i parë do jetë Mozzik, kjo është lénë të kuptohet nga postimet e tyre ku Donaldi dhe reperi shfaqen me maska.

Edhe në të kaluarën, Donaldi dhe Romeo një pjesë të programit e kanë xhíruar/realizuar me skéçe në terren, prandaj besohet që edhe kjo është pjesë e xhirimeve të episodit të parë i cili ende, nuk ka një promo të nxjérrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!