Arjola Demiri dhe Ilir Shaqiri krijuan një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin që në momentin e parë që u bënë pjesë e Reality Show-t ‘Big Brother Vip’.

Miqësia e tyre u fòrcua edhe më shumë me kalimin e kohës brenda shtëpisë së famshme. Në pothuajse çdo zinxhir, pas Sabianit, emri tjetër që Iliri zgjidhte të shpëtonte ishte Arjola.

Por të gjithë janë kuriozë të dinë se si janë raportet e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother.

U puth me Ilirin, reàgon për herë të parë Arjola: Që ta merrni vesh të gjithë…(VIDEO) – Juda.al

Së fundi Arjola ka publikuar një video në rrjetet sociale, dhe koreografi nuk ka ngùruar të komentojë.

“Sytë e tu, sytë e tu, me gjithë dritat që kam parë”, shkruan Iliri, duke nénkuptuar se ka një raport shumë të mirë me të.

“O Frederik, me gjithe yjet qe kam pare shembellejne syyyyyt e tuuuuuu “, i përgjigjet Arjola.

https://www.photojoiner.net/image/igSivQ7m

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!