Pas rikthimit në “PërPuthen”, për të kërkuar dashurinë e jetës, Mevlan Shaba vazhdon të fokusohet dhe te karriera e tij muzikore.

Konkurrenti i “Për’Puthen”, ka treguar se projekti i ri muzikor  do të jetë në bashkëpunim me Mandi Nishtullën.

I ftuar në “Shqipëria Live” Mevlani tregoi se në klip do të jetë edhe Arjan Konomi.

Moderatori e ka pyetur Shabën, se sa e ka paguar opinionistin për të qenë pjesë e klipit ndërsa ky i fundit është përgjigjur se pjesëmarrja e tij është në mënyrë shoqërore.

“Arjanit i japim dreka dhe darka çdo ditë. Nuk ka pasur lídhje me pagesën ka qenë thjesht diçka shoqërore”, u shpreh ai.

Po ashtu Mevlani është shprehur se ka ardhur koha që ai të marrë një drejtim dhe të gjejë një partnere.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!