Ballina Magazina Arditi dhe Beniada 'kàpen' në të njëjtën shtëpi? Çfarë po ndodh me...

Arditi dhe Beniada ‘kàpen’ në të njëjtën shtëpi? Çfarë po ndodh me dyshen e komentuar?! (FOTO)

Beniada dhe Ardit Çuni e ndérprénë njohjen e tyre brenda BBV, duke deklaruar se do të njihen pas të dalin nga Reality-Show.

Sigurisht që ata janë takuar pas Big Brother Vip, por çfarë po ndodh mes tyre, ka diçka më shumë se shoqëri?

Dje dyshja kanë qenë në shtëpinë e Beniadës, ku kanë kaluar pasditen bashkë dhe këtë e kanë bërë vetë të ditur përmes postimeve në rrjetet e tyre sociale.

Por nëse i referohemi deklaratave të Beniadës, dyshja janë thjesht miq. Para disa kohësh Beniada u shpreh në “E Diell:

“Arditi më duket sikur po fle akoma me biberon në gojë, sepse nuk kemi pasur asnjë herë asnjë gjë. As ai nuk ka pasur ndonjë pëlqim ndàj meje dhe as unë nuk kam interes për të. Është një shok shumë i mirë por nuk ka shàns që ne të dy të lídhemi.”

Mos vallë Ardit Çuni po përpíqet t’i dëshmojë të kundërtën Beniadës?!

Habit Beniada: Arditi fle akoma me biberon në gojë, nuk ka shans që ne të dy… – Balkanweb.com – News24

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!