Pak dite me pare, ne media u përfol se balerini i njohur, Ilir Shaqiri do martohet per here te dyte duke bere një dasme te madhe, lajm i cili beri mjaft bùje.

Ne lidhje me ketë duket se kane reàguar dhe dy ish banoret e “Big Brother VIP”, Monika Lubonja dhe Antonela Berisha.

Nëpërmjet InstaStory-t, Monika dhe Antonela kanë publikuar një video me dilemën e tyre më të madhe:

Është apo jo i vërtetë lajmi.

Më tej ato bëjnë ironi e batuta me Ilirin e lajmin e dasmës, ndonese ato nuk e përmendin por kuptohet teksa Antonela e quan “Gjino”.

Por, pavàrësisht aludimeve se postimi i tyre është një íroni ndaj balerinit, Antonela Berisha është detyruar disi te beje një tjetër postim duke u shprehur se nuk ka asnjë lídhje me Ilirin por e gjitha ka te beje me pëlqimin e tyre ndaj dasmave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!