Ballina Magazina Antonela dhe Monika tàllen kéq me Ilir Shaqirin (Video)

Antonela dhe Monika tàllen kéq me Ilir Shaqirin (Video)

Pak dite me pare, ne media u përfol se balerini i njohur, Ilir Shaqiri do martohet per here te dyte duke bere një dasme te madhe, lajm i cili beri mjaft bùje.

Ne lidhje me ketë duket se kane reàguar dhe dy ish banoret e “Big Brother VIP”, Monika Lubonja dhe Antonela Berisha.

Nëpërmjet InstaStory-t, Monika dhe Antonela kanë publikuar një video me dilemën e tyre më të madhe:

Është apo jo i vërtetë lajmi.

Më tej ato bëjnë ironi e batuta me Ilirin e lajmin e dasmës, ndonese ato nuk e përmendin por kuptohet teksa Antonela e quan “Gjino”.

Por, pavàrësisht aludimeve se postimi i tyre është një íroni ndaj balerinit, Antonela Berisha është detyruar disi te beje një tjetër postim duke u shprehur se nuk ka asnjë lídhje me Ilirin por e gjitha ka te beje me pëlqimin e tyre ndaj dasmave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!