Ballina Magazina A i ndau me të 100 mijë Euro? Sabiani tregon si qendron...

A i ndau me të 100 mijë Euro? Sabiani tregon si qendron e vërteta me Ilirin pas Big Brother VIP (VIDEO)

Miqësia mes Ilirit dhe Sabianit ishte një nga më të fortat në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ato e nisën shoqërinë e tyre në “Big Brother VIP” dhe po vazhdojnë edhe në ditët e sotme.

Sabiani doli nga shtëpia disa javë përpara finales duke lënë mikun e tij ta vazhdojë lojën i vetëm, i cili fitoi çmimin 100 mije euro.

Çfarë ka ai më shumë se ty?!”/Iliri flet me Sabianin - Top Channel

Pasi doli nga shtëpia, këngëtari u shpreh se nëse do të fitonte vetë, do ta ndante çmimin me Ilirin.

I ftuar së fundmi në “Natën me Aulonën”, Sabiani u pyet nga moderatoja: “Ndonjë lek të dha?”.

“Këto janë gjëra që na përkasin vetëm mua dhe Ilirit. Nuk keni për t’i mësuar kurrë”, u përgjigj ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!