Ballina Magazina Adisi gjùan by***ve para të gjithëve; Fifi e quan “motivim”! (VIDOE)

Adisi gjùan by***ve para të gjithëve; Fifi e quan “motivim”! (VIDOE)

Lidhja e Fifit me Adis Patushin si duket po shkon për mrekulli.

Çifti janë bërë të pandashëm kudo, madje këngëtarja shoqërohet nga i dashuri edhe në palestër.

Këngëtarja Fifi duket se po bëhet gati për verë pasi ka publikuar video nga palestra.

Fifi në palestër, i dashuri e motivon në këtë mënyrë

Fifi ka vendosur që vera ta gjejë me trup të tonífíkuar dhe ka nisur palestrën dhe Adisi është aty për ta motívuar.

Teksa artistja bën ushtrimet e të pasmeve, Adisi e gjùan me shuplakë në të pasme dhe Fifi fillon e qesh.

Videon e ka shpërndarë në rrjetin social Tik Tok, teksa shkruan: “Kjo është mënyra se si i dashuri im më jep kurajo”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!