Ballina Magazina A do të jetë e ftuar Bora Zemani? Romeo Veshaj zbùlon risitë...

A do të jetë e ftuar Bora Zemani? Romeo Veshaj zbùlon risitë e emisionit (VIDEO)

“Më lër të flas” është emisioni të cilin do ta drejtojnë vëllezërit, Donald e Romeo Veshaj.

Për më shumë detaje, Romeo ka zbùluar se të ftuarit e parë do të jenë ‘bòmbë’.

I ftuar në ‘Goca dhe Gra’, Veshaj zbùloi se aty do të ketë edhe skéçe si dhe lojëra.

“Donaldi ka dràma, unë jo. Donaldin nuk e kanë ftuar në intervista dhe si është pak hérmetik.

Ne kemi një super kimi dhe enérgji me njëri-tjetrin, emocíoni do të jetë shumë i madh. Që do të dalë mirë nuk diskutohet. Fríkë kam që ishalla nuk rrézohem”, tha ai.

Gjithashtu shtoi se do të ketë edhe tema diskutimi për ‘BBV’.

Donaldi dhe Romeo anulojnë emisionin 'Më lër të flas'? - TV Mania

“Big Brotheri tek Donaldi është i pashmangshëm. Do, s’do ai është i lídhur me të. Në episodin e parë mund të ketë prékje të vogla të BBV por jo që të flitet vetëm për të”.

Por, a do të jetë e ftuar Bora Zemani?

Romeo nuk pranoi të përgjigjej dhe nxori tabelën “Mos më bëj të flas”, duke lënë të kuptohej se ekzistonte mundësia që moderatorja të jetë e ftuar në të ardhmen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!