Alban Ramosaj është një nga zërat më të dëgjuar e më të preferuar në industrinë e muzikës shqiptare.

Ai është përfolur shumë së fundmi për pjesëmarrjen e tij në “Festivalin e Këngës” dhe suksesin e këngës “Théje” që numëron miliona klikime, por edhe për shkrimin e teksteve të këngës që motra e tij, Beatrix Ramosaj, planífíkon të publikojë.

Së fundmi, Albani ka bërë një mini-intervistë me ndjékësit e tij në llogarinë e tij të “Instagram”, ku i është përgjigjur disa pyetjeve të ndryshme.

Një ndër to lidhej pikërisht me formatin e ndjékur të “Big Brother VIP”. Ai u pyet nëse do të merrte pjesë në reality show, ndërkohë që përgjigjja e tij ishte e qartë dhe deri diku íronízuese.

“A do të hyje në ‘Big Brother VIP’?”-pyet ndjékësi.

“S’ka njeri kohë për këto”- është mesazhi që ka përcjéllur këngëtari në anglisht, duke postuar me ‘screenshot’ këngën e Sweet Brown, të titulluar “Ain’t nobody got time for that”

Rikuktojmë se në ditën e génjéshtrave, Albani ka ndarë me ndjékësit një lajm shumë të réndésishëm, por i ka lënë të gjithë të dyshòjnë mbí vërtetësinë e tij.

Albani ka shpërndàrë në rrjetin e tij social “Instagram”, një foto ku anash saj njofton se do të jetë pjesë e serialit që përmban ngjàrjet para “Game Of Thrones”, “House of the Dragon”.

“Jam i emocíonuar t’ju njoftoj se jam zyrtarisht pjesë e kastit për të luajtur në serialin që përmban ngjàrjet para #GameOfThrones, #HouseOfTheDragon #FÍREWILLREÍGN #BehindTheScenes”- shkruan këngëtari.

Emri i vërtetë i Beatrix është Behigje? Reagon për herë të parë Alban  Ramosa: O vdiqa... (FOTO) - Lifestyle

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!