Moderatorja Einxhel Shkira dhe Arbëri ose siç njihet ndryshe me emrin e artit si Dj Dagz, kanë tre muaj që po shijojnë romancën e tyre të dashurisë.

Romanca e dashurisë së krijuar brenda shtëpisë së “BBV” mes Einxhel Shkirës dhe Dj Dagz vazhdon edhe jashtë, ku dyshja shfàqen më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi në një postim në Instagram Einxhel dhe Dj Dagz kanë bërë të ditur për ndjékësit e tyre në Instagram se si po e festojnë ata 3 mujorin e lidhjes.

Dagz dhe Einxhel festojnë tre mujorin e lidhjes së tyre, ja çfarë suprize i bën ai…

DJ Dagz e ka surprizuar të dashurën e tij me filmin e anímuar ‘Shrek’.

Çifti duken mjaft të dashuruar dhe nuk mungojnë dedíkimet romantike.

Gjithçka lindi brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ edhe pse shumë nuk besuan në vërtetësinë e lídhjes së tyre ata janë akoma së bashku edhe pse BBV tashmë ka përfunduar.

Dagz dhe Einxhel festojnë tre mujorin e lidhjes së tyre, nuk

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!