Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, ka sjellë në jetë djalin e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e bashkëshortit të Zaiminës, Kristel Asllani, e cila gjithashtu ka zbùluar edhe emrin e bebushit.

Në foton e postuar në “Instastory”, shihet një tullùmbac i madh në të cilin shkruhet:

“Mirë se erdhe vogëlushi Kamar”.

Kujtojmë se Zaimina e tregoi gjininë e bebit e anë të një postimi në llogarinë e saj të “Instagram”-it.

“Mezi presim që të takojmë djali ynë i dashur”, shkroi Zaimina në mbishkrimin e postimit.

Ajo realizoni një set fotografik së bashku me vajzën e saj, Khloe, ku u shfaq me barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja mbante veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të bardhë, me prérje të veçantë që ia zbùlonte barkun.

Vajza e saj ishte e veshur po ashtu me një fustan të bardhë, ndërsa duart i kishte të lyera me ngjyrë blu, që simbolizon se nëna e saj është në prítje të një djali.

Zaimina, shtatzënë për herë të dytë - Instagramming

Babai i djalit është Klodian Asllani, një biznesmen, i cili merret me sipërmarrje të shumta, nga konstruksionet e çelíkut deri tek pasuritë e patundshme.

Këngëtarja dhe biznesmeni janë prej vitesh në një lídhje dhe pavàrësisht ndàrjeve e zénkave, janë kthyer gjithmonë në krahët e njëri-tjetrit.Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, sjellë në jetë  djalin, zbardhet emri i veçantë që ka zgjedhur - Gossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!